Årsafslutning – Vindere Parmatch Greensome 31. oktober 2019 – For-9 
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1345 Kirsten Murel 28,8 17
1475 Ole Erik Larsen 33,5
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 1054 Gurli Olsen 36 17
539 Flemming Larsen 27
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 341 Susanne Nielsen 26,7 15
1437 Henrik Linde 26
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
4 27 Karin Frimann 26 15
1272 Jørgen Lundsager 34,4
Årsafslutning – Vindere Parmatch Greensome 31. oktober 2019 – Bag-9 
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1469 Grete Nielsen 42 17
724 Kaj Olsen 27,7
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 387 Svend Teilmann 23,2 16
1184 Niels Hartelius 24,8
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 104 Knud Aage Frimann 16,5 16
624 Richard Møller Kristensen 42
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
4 1708 Anette Hartelius 34,1 15
871 Anker Lind Larsen 23,9
Vindere A-rækken lokal match 24. oktober 2019 (12 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 539 Flemming Larsen 27 35
2 724 Kaj Olsen 27,7 31
Vindere B-rækken lokal match 24. oktober 2019 (19 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1468 Claus Hansen 31,8 24
2 1182 Per Hansen 32,7 23
3 382 Birgitte Sørensen 30,8 22
Vindere A-rækken lokal match 17. oktober 2019 (8 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1449 Gert Jørgensen 16,6 32
Vindere B-rækken lokal match 17. oktober 2019 (7 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1708 Anette Hartelius 34 26
Flæskematch – Vindere Parmatch 10. oktober 2019. 
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 624 Lisette Møller Kristensen 30,9 45
1537 Knud Mortensen 20
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 1338 Bent Murel 27,8 43
1708 Anette Hartelius 34
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 387 Svend Teilmann 23,2 42
1475 Ole Erik Larsen 33,4
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
4 762 Hans Jørgen Jensen 30,3 42
1182 Per Hansen 32,7
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
5 92 Mogens Frederiksen 17,2 40
761 Anne Jensen 34,3
Flæskematch – Vindere individuel dame og herre 10. oktober 2019. 
Spiller nr. Navn Hcp Point
Bedste dame 624 Lisette Møller Kristensen 30,9 34
Bedste herre 1182 Per Hansen 32,7 32
Vindere A-rækken lokal match 26. september 2019 (19 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1345 Kirsten Murel 28,6 36
2 1184 Niels Hartelius 24,5 33
3 1537 Knud Mortensen 20 32
Vindere B-rækken lokal match 26. september 2019 (16 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1182 Per Hansen 32,7 36
2 382 Birgitte Sørensen 30,8 32
3 220 Hanne Larsen 30,6 30
Vindere A-rækken lokal match 19. september 2019 (20 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 240 John Hansen 24,4 35
2 634 Jonna Petersen 18,6 34
3 900 Dan Knudsen 21,1 33
4 92 Mogens Frederiksen 16,8 32
Vindere B-rækken lokal match 19. september 2019 (20 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1708 Anette Hartelius 35,3 39
2 778 Elsa Vidtfeldt Risvad 34,3 36
3 1475 Ole Erik Larsen 33,3 31
4 1182 Per Hansen 32,6 29
Vindere A-rækken lokal match 5. september 2019 (16 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 539 Flemming Larsen 26,2 36
2 1449 Gert Jørgensen 17,6 35
3 900 Dan Knudsen 21,1 33
Vindere B-rækken lokal match 5. september 2019 (17 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1182 Per Hansen 32,6 34
2 1538 Helle Fogh 31,3 32
3 1468 Claus Hansen 31,5 31
Vindere A-rækken lokal match 29. august 2019 (23 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 269 John Rifbjerg Erichsen 21,1 38
2 1578 Ernst Requate 17,2 35
3 1449 Gert Jørgensen 17,6 35
4 724 Kaj Olsen 27,6 35
Vindere B-rækken lokal match 29. august 2019 (22 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 309 John Herlev Olsen 32,8 36
2 1708 Anette Hartelius 35,1 34
3 382 Birgitte Sørensen 30,6 32
4 610 Anni Grølsted 36 32
Vindere holdmatch 22. august 2019. Alle fra teested 41 (alle scorer talte)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 387 Svend Teilmann 22,6 130
341 Susanne Nielsen 25,9
1475 Ole Erik Larsen 33,2
1042 Richard Møller Kristensen 42
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 92 Mogens Frederiksen 16,1 129
753 Bjarne Brædder 30,2
1272 Jørgen Lundsager 34,1
1476 Bente Larsen 36
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 900 Dan Knudsen 20,9 121
220 Hanne Larsen 30,1
335 Ernie Knudsen 32,2
1296 Hanne Buhn 36
Vindere A-rækken lokal match 15. august 2019 (8 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1449 Gert Jørgensen 17,6 33
Vindere B-rækken lokal match 15 august 2019 (2 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
Ingen vindere
Vindere A-rækken lokal match 1. august 2019 (22 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1184 Niels Hartelius 24,4 37
2 1345 Kirsten Murel 30,3 36
3 269 John Rifbjerg Erichsen 21,1 35
4 240 John Hansen 24,8 33
Vindere B-rækken lokal match 1. august 2019 (18 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 777 Villy Rasmussen 34,5 34
2 1182 Per Hansen 32,6 32
3 1450 Ilse Jørgensen 30,7 31
Vindere Halvårsafslutning 25. juli 2019. Parmatch – Foursome
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 92 Mogens Frederiksen 15,9 38
761 Anne Jensen 36
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 1348 Britta Falsted 17,1 37
1508 Ernst Jørgensen 35,2
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 1345 Kirsten Murel 30,2 36
762 Hans Jørgen Jensen 29,9
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
4 539 Flemming Larsen 26 36
1042 Richard Møller Kristensen 42
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
5 1449 Gert Jørgensen 18,4 35
524 Marianne Stav Knudsen 38
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
6 269 John Rifbjerg Erichsen 21,5 34
382 Birgitte Sørensen 30,4
Vindere A-rækken lokal match 18. juli 2019 (28 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 387 Svend Teilmann 22,5 36
2 240 John Hansen 24,8 36
3 1184 Niels Hartelius 25,5 36
4 382 Birgitte Sørensen 30,4 36
5 75 Boye Petersen 15,9 34
Vindere B-rækken lokal match 18. juli 2019 (21 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1475 Ole Erik Larsen 33,7 37
2 778 Elsa Vidtfeldt Risvad 33,5 35
3 478 Else Marie Petersen 40 35
4 777 Villy Rasmussen 34,5 34
Vindere A-rækken lokal match 4. juli 2019 (19 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 92 Mogens Frederiksen 16,9 40
2 1345 Kirsten Murel 30,5 37
3 634 Jonna Petersen 18,1 36
Vindere B-rækken lokal match 4. juli 2019 (13 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1475 Ole Erik Larsen 33,7 34
2 1508 Ernst Jørgensen 35,2 33
Vindere A-rækken lokal match 27. juni 2019 (24 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 240 John Hansen 24,8 37
2 1449 Gert Jørgensen 18,4 36
3 643 Preben Rasmussen 21,2 36
4 724 Kaj Olsen 27,5 36
Vindere B-rækken lokal match 27. juni 2019 (13 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1122 Jesper Bock 35,6 39
2 1468 Claus Hansen 32,9 32
Vindere A-rækken Slagspil m/max slag 20. juni 2019 (23 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Netto
1 382 Birgitte Sørensen 30,2 67
2 92 Mogens Frederiksen 16,7 69
3 240 John Hansen 25,2 70
4 477 Torben Petersen 24,1 72
Vindere B-rækken Slagspil m/max slag 20. juni 2019 (18 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Netto
1 778 Elsa Vidtfeldt Risvad 33,1 74
2 1475 Ole Erik Larsen 33,6 75
3 1508 Ernst Jørgensen 35,2 76
Vindere holdmatch 13. juni 2019. ProAm (3 bedste scorer) Damer: 41 Herrer: 50
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1578 Ernst Requate 17,2 112
240 John Hansen 25,1
1450 Ilse Jørgensen 31,1
Pedro
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 1449 Gert Jørgensen 18,4 109
900 Dan Knudsen 20,6
335 Ernie Knudsen 32
Pedro
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 477 Torben Petersen 23,8 102
1272 Jørgen Lundsager 33,8
1345 Anette Hartelius 35,9
Pedro
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 104 Knud Aage Frimann 15,9 102
387 Svend Teilmann 23
137 Bitten Larsen 26,4
1345 Kirsten Murel 30,3
Vindere A-rækken lokal match 6. juni 2019 (23 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 624 Lisette Møller Kristensen 30,5 38
2 634 Jonna Petersen 19,3 37
3 724 Kaj Olsen 27,5 36
4 1449 Gert Jørgensen 18,4 34
Vindere B-rækken lokal match 6. juni 2019 (12 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1475 Ole Erik Larsen 33,6 35
2 1708 Anette Hartelius 35,8 33
Vindere A-rækken lokal match 16. maj 2019 (27 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1449 Gert Jørgensen 19,2 38
2 724 Kaj Olsen 27,5 36
3 539 Flemming Larsen 26,6 35
4 634 Jonna Petersen 20,1 34
5 269 John Rifbjerg Erichsen 21,2 34
Vindere B-rækken lokal match 16. maj 2019 (20 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 777 Villy Rasmussen 36 34
2 1468 Claus Hansen 32,8 32
3 1708 Anette Hartelius 35,6 31
4 778 Elsa Vidtfeldt Risvad 32,6 30
Vindere holdmatch 9. maj 2019. Irish Rumble Stableford
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1450 Ilse Jørgensen 30,8 88
240 John Hansen 25,1
399 Ole Falsted 31,8
1449 Gert Jørgensen 19,2
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 137 Bitten Larsen 25,5 83
382 Birgitte Sørensen 29,8
269 John Rifbjerg Erichsen 21,1
777 Villy Rasmussen 36
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 1345 Kirsten Murel 30,6 82
1578 Ernst Requate 18,1
75 Boye Petersen 15,3
1184 Niels Hartelius 24,3
Vindere A-rækken lokal match 2. maj 2019 (15 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 643 Preben Rasmussen 21 34
2 240 John Hansen 25,1 33
3 387 Svend Teilmann 22,6 31
Vindere B-rækken lokal match 2. maj 2019 (13 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1450 Ilse Jørgensen 30,8 30
2 1468 Claus Hansen 32,6 29
Vindere A-rækken lokal match 25. april 2019 (31 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 634 Jonna Petersen 20,6 38
2 387 Svend Teilmann 23,4 38
3 724 Kaj Olsen 28,0 37
4 1348 Britta Falsted 18,0 35
5 900 Dan Knudsen 20,3 33
6 104 Knud Aage Frimann 15,7 32
Vindere B-rækken lokal match 25. april 2019 (19 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 624 Lisette Møller Kristensen 30,8 38
2 1475 Ole Erik Larsen 34,9 38
3 410 Else Waage-Jensen 36 32
Vindere A-rækken lokal match 11. april 2019 (9 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1449 Gert Jørgensen 18,8 30
Vindere B-rækken lokal match 11. april 2019 (11 deltagere)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 1468 Claus Hansen 32,5 31
2 1475 Ole Erik Larsen 34,8 30
Vindere åbningsmatch 4. april 2019. Holdmatch ProAm (3 bedste scorer)
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
1 624 Lisette Møller Kristensen 30,7 115
900 Dan Knudsen 20,3
1182 Per Hansen 32,3
1184 Niels Hartelius 27,1
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
2 1450 Ilse Jørgensen 30,6 111
1462 Lennart Fischer 26,6
1578 Ernst Requate 17,9
1708 Anette Hartelius 37
Placering Spiller nr. Navn Hcp Point
3 53 Erik Jakobsen 31,6 104
643 Preben Rasmussen 20,8
1508 Ernst Jørgensen 35
1538 Helle Fogh 31,6